• יולי 2018 – יצוג עובדי אולמות אירועים במיצוי זכויותיהם לאחר שמעסיקם חדל לפעול

  משרדנו ייצג את עשרות עובדי אולמות האירועים ה"חמאם" וה"כליף" ופעל להגשת בקשה לפירוק חברת המזרח הרחוק בבית המשפט המחוזי ולהגשת תביעות חוב בשם עובדי החברה למוסד לביטוח לאומי לאחר שהחברה חדלה מלפעול ללא ששולם להם שכרם ויתר הזכויות המגיעות להם.

  YNET

  NEWS1

  ידיעות אחרונות

 • אוקטובר 2017 – ייצוג עובד בכיר בתביעה למימוש זכויות

  משרדנו יצג את התובע, מנהל מכירות בחברה לממכר מוצרי יבוא ויצוא בתביעה לקבלת פיצויי פיטורים, עמלות מכירה וזכויות סוציאליות נוספות בסך של למעלה ממיליון ₪. לאחר הגשת התביעה הוגשה תביעה שכנגד נגד העובד בסך של למעלה מ-1,500,000 ₪.

  ביה"ד האזורי לעבודה בתל אביב קיבל את תביעת התובע, דחה את התביעה שכנגד במלואה, וחייב את החברה […]

 • אוקטובר 2016 – ייצוג ידיעת אחרונות בתביעת כתב, אשר פוטר במסגרת שינויים ארגוניים

  משרדנו ייצג את ידיעות אחרונות בתביעת כתב "פנאי פלוס" לקבלת פיצוי בסכום של למעלה מ- 400,000₪ בגין טענה כי פוטר על רקע גיל, בחוסר תום לב, ואף תבע זכויות סוציאליות נוספות בגין תשלום גלובאלי עבור שעות נוספות ששולם לו במהלך תקופת העסקתו.

  בית הדין האזורי לעבודה קיבל את מלוא טענות לקוחתנו ודחה לחלוטין את התביעה […]

 • ינואר 2016 – צו מניעה- כנגד פיטורים שלא כדין

  עובדת בכירה שניהלה גוף חינוכי ויוצגה על ידי משרדנו אשר הגיש צו מניעה כנגד הגוף בו עבדה משך כעשור, בעקבות נסיון לפטרה שלא כדין. לאחר דיון בצו המניעה, הושג הסכם פשרה במסגרתו היא הושבה לעבודתה אגב תשלום פיצויים.

 • אוקטובר 2014

  כתבה שפורסמה לאחר שהוגשה תביעתן של שלוש נותנות שירותים כנגד רשות השידור הגרמנית ARD אשר יוצגה על ידי משרדנו, להכרה ביחסי עובד ומעסיק. התביעה נדחתה בחודש 10/2018.

  לכתבה שפורסמה לאחר שהוגשה התביעה- אתר ICE

 • מרץ 2013

  כתבה אודות משרדנו, אשר יצג בהצלחה גנן שפוטר מחמת אפליה על רקע היותו גבר. התיק נסגר בפשרה, תוך שנקבע כי הגן ישלם לו פיצויים.

  לכתבה

 • אוקטובר 2011

  משרדנו ייצג את ידיעות אחרונות בתביעת מפיץ שלה אשר הגיש תביעה בסך של 5 מליון ₪. לאחר ניהול הליך ממושך בבית המשפט המחוזי ובעליון, נדחתה עיקר התביעה תוך שלמפיץ נפסק סכום זעום העומד על פחות מ- 4% מתביעתו.
  ראה הכתבה:

  אתר העין השביעית