לוין -סלע, רייפנברג, משרד עורכי דין ונוטריון, הינו משרד בוטיק איכותי, המתמחה בתחום דיני העבודה והמשפט המסחרי-האזרחי על כל גווניו.

החזון שלנו הוא להעניק את השירות המשפטי המקצועי, האמין ואפקטיבי ביותר ללקוחותינו. ניסיוננו העשיר מלמד כי ההבדל מצוי בפרטים הקטנים, ואנו מקפידים על מתן יחס אישי לכל לקוח, ליווי מקצועי פרטני וצמוד הכולל מענה מקיף לכל צרכי הלקוח.

סטנדרט שירות איכותי זה, מאפיין ומוביל אותנו כבר מעל לארבעה עשורים.

 

תחילת דרכנו – מעל 40 שנות ניסיון של מצויינות משפטית ואישית

משרדנו הוא חלק בלתי נפרד משושלת משפטית ענפה – המשרד הוקם על ידי עוה"ד אורה לוין סלע בשנת 1974, שהיא ממשיכת דרכו מעוררת ההשראה של אביה-, השופט בדימוס ישראל לוין, אשר שימש כנשיא מועדון המסחר והתעשייה בתל אביב (כיום איגוד לשכות המסחר), כיהן כשופט בבית המשפט העליון וכסגן נשיא בית הדין הארצי לעבודה.

במשך עשרות שנים עוה"ד לוין סלע וצוות המשרד פעלו ללא לאות על מנת לסייע ללקוחות מסחריים ופרטיים בתחום דיני העבודה ובליטיגציה אזרחית מסחרית. במהלך השנים הצטרף לצוות המשרד בנה- עוה"ד ארז רייפנברג, המנהל ומוביל כיום את המשרד בהצלחה. כישוריו המשפטיים והאנושיים של עוה"ד רייפנברג, בן הדור השלישי במשפחה, אפשרו לו לפתח, להוביל ולנהל את המשרד תוך שמירה על סטנדרט מקצועי ואישי גבוה. כיום, עוה"ד לוין סלע משמשת כיועצת ומלווה משפטית למשרד ומסייעת לקדם את חזון המשרד.

 

לקוחות המשרד – מחברות מובילות ועד ללקוחות פרטיים

אנו גאים ללוות את כל לקוחותינו – החל מקבוצות מסחריות, דרך תאגידי חוץ ועד ללקוחות פרטיים, ולהעניק להם ישרות משפטי מקיף בסטנדרטים מעולים. משרדנו מספק ללקוחותיו יעוץ וייצוג משפטי שוטף, תוך שעורכי הדין במשרד מופיעים באופן שוטף בכל הערכאות המשפטיות בישראל ומייצגים לקוחות במגוון רחב של נושאים, משאים ומתנים ועסקאות מסחריות.

בין לקוחותינו נמנות חברות מהמובילות במשק, הן ציבוריות והן פרטיות ובכללן חברות מוכרות מתחום התקשורת והעיתונות, תחום החשמל והאלקטרוניקה, הקמעונאות והתשתיות, הכל כפי שניתן להתרשם מהחשיפה לה זכה משרדנו בענפי התקשורת השונים ומפסקי הדין, בהם ייצגנו את לקוחותינו, בהצלחה יתרה.